Шапка сайту

Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:

Наука на службі цивільного захисту

Проведення тижня «Наука на службі цивільного захисту».

Цикловою комісією радіаційного, хімічного контролю та математично-природничої підготовки, на чолі з головою циклової комісії – Бистрицькою Г.І., розпочато проведення тижня циклової комісії на тему: «Наука на службі цивільного захисту».

Метою проведення тижня стало поглиблення знань курсантів, учнів з дисциплін циклової комісії, підвищення інтересу до інших дисциплін, що передбачені навчальним планом підготовки молодших спеціалістів, виховання професійних рис, почуття відповідальності, творчого мислення та формування професійних якостей фахівців цивільного захисту.

Першим заходом тижня стала зустріч курсантів та учнів з випускником училища 2016 року спеціальності «Радіаційний та хімічний контроль» Кацюкевичем Андрієм, який працює на посаді старшого хіміка загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області.

Андрій поділився своїм професійним досвідом, висвітлюючи фото світлини та відео проведення спільних тактичних навчань з польськими, литовськими, грузинськими, американськими колегами-хіміками. На згадку про навчальний заклад наприкінці зустрічі начальник училища, полковник служби цивільного захисту Говорущак М.Г. подарував випускнику ексклюзивний фотопортрет.

Дата новини: 24.04.2017;     Всього переглядів: 207