Шапка сайту

Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:

«ЕСТАФЕТУ ПОКОЛІНЬ» ПРИЙМАЄ УЧИЛИЩЕ

12 травня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) проведено ІІ етап акції «Естафета поколінь»,  започаткованої у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту

У рамках проведення акції «Естафета поколінь» на базі навчальних закладів ДСНС України щорічно проводиться нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.

Честь приймати ІІ етап акції, кращих представників системи ДСНС України  була надана Вищому професійному училищу ЛДУ БЖД (м. Вінниця). Голова Асоціації Віктор Доманський, начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Олександр Алімов  та начальник Вищого професійного училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак привітали усіх присутніх.

За особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені  в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, та за результатами службової діяльності відзнакою Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагороджено: Орденом «Честь і Слава» – 7 осіб, «Медаллю – «За Доблесть і звитягу» – 14 осіб. Також за відмінні показники у навчанні, сумлінне виконання службових обов’язків та активну участь у громадському житті училища, Грамотами «Велич, Честь і Достоїнство», Почесними Грамотами Асоціації та Подяками були нагородженні  курсанти училища.

Гостей навчального закладу ознайомлено з навчально–матеріальною базою та музеєм училища. Проведено екскурсії по визначних місцях міста Вінниці.

Святковим подарунком для всіх присутніх став концерт учасників художньої самодіяльності навчального закладу

Дата новини: 12.05.2017;     Всього переглядів: 423