Шапка сайту

Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:

МИ - ЧЕМПІОНИ

Напередодні Дня фізичної культури та спорту у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся Чемпіонат області з гирьового спорту  в рамках проведення змагань «Динаміада - 2017»

Збірна команда нашого навчального закладу вп’яте стала переможницею змагань та впевнено здобула І загальнокомандне місце. В індивідуальній першості переможцями стали: у ваговій категорії понад 95 кг - курсант Крижанівський Ярослав,  у ваговій категорії до 95 кг  - курсант Єкімов Дмитро, у ваговій категорії  до 78 кг - курсант Бедрик Володимир, у ваговій категорії  до 73 кг. курсант Посунько Кирил та   у ваговій категорії до 68 кг - Захар’яш Дмитро.

Від щирого серця вітаємо переможців змагань, бажаємо не зупинятись на досягнутому  та впевнено йти до нових перемог

Дата новини: 08.09.2017;     Всього переглядів: 350